На Київщині відкрили притулок для ведмедів «Біля скеля»

На Київщині у селі Чубинське Бориспільського району відкрили ведмежий притулок «Біля скеля».

Про це повідомили на фейсбук-сторінці центру реабілітації ведмедів WHITE ROCK Bear Shelter.

Зазначається, що притулок вже відкритий для відвідування. 

Про відвідування притулку

Організатори вказали правила відвідування притулку.

Зокрема відвідування для неорганізованих груп відбуватиметься з п’ятниці по неділю, у певні проміжки часу та невеликими групами— до 25 осіб.

Для організованих турів від агенцій можливий вхід в інші дні за попереднім записом. 

Мета існування Білої скелі 

"Біла Скеля" - це не розвага людей, а просвітництво. Обираючи між дозвіллям людей та потребами ведмедів, у Білій Скелі надають перевагу потребам ведмедів. Зокрема, не кличуть тварин підійти ближче до людей заради гарного відео, не дозволяють годувати ведмедів. Тут не приймають корми від відвідувачів без попередньої домовленності через складнощі зі зберіганням, контролем якості та спеціальні раціони. 
Більше того, кількох ведмедів свідомо розмістили на великій відстані від шляху відвідування.

Наприклад, врятована з жахливого покровського звіринця Мальвіна досі дуже лякається людей і підпускати до неї близько відвідувачів - зайвий стрес для неї.

Водночас персонал притулку готов нескінченно розповідати безліч цікавостей про природню поведінку ведмедів, розвіювати міфи щодо ведмедів та міжнародних стандартів їх утримання, розповідати сумні історії життя ведмедів до порятунку, розкривати жахливу сутність контактних звіринців та цирків із тваринами - все для того, щоб якомога більше людей змінило своє споживацьке ставлення до диких тварин на ставлення із повагою до них. 

Тварин із "Білої скелі" можна підтримати, зробивши пожертву або ставши опікуном ведмедя, який припав до душі. 

Територія Білої скелі розташована просто неба, відтворює один з типових біотопів бурого ведмедя — вкрита високою травою та має звичайну пішохідну стежку. Крім того, притулок є поки ще недооблаштованим об'єктами комфорту для людей (альтанками, навісами, фотозонами).

Тому відвідувачам рекомендують одягати зручне взуття, одяг, мати захист від сонця, дощу, питну воду, а також приймати зважене рішення, чи буде комфортним та цікавим такий формат перебування для маленької дитини. 
Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе