В Білій Церкві відбувся форум щодо розвитку індустріальних парків

  • В Білій Церкві відбувся форум щодо розвитку індустріальних парків
Днями, в Індустріальному парку «Біла Церква» відбувся економічний форум щодо розвитку індустріальних парків в Україні. В Білу Церкву з’їхалися представники Кабміну, народні депутати та бізнесмени, аби побачити успішний досвід акселератора промисловості України. 

Місце проведення форуму обране не випадково, адже за кілька років індустрілаьний парк "Біла Церква" перетворився на сучасну промислову зону, прийшовши на яку, підприємство чи інвестор зосереджуються тільки на бізнес-процесах. Енергоефективні приміщення, газ, вода, світло, земля  тощо - про це вже подбала адміністрація парку. Такий підхід стимулює і бізнес і робочі місця. 

Навіщо інвестувати у виробництва, що треба зробити, щоб в найближчі кілька років кількість індустріальних парків в Україні зросла до 25 - ці питання на форумі з'ясовували бізнес і влада: 


Читайте також: У Білій Церкві відкрили першу в Україні школу ОСББ (Відео).Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Неподалік Білої Церкви у ДТП загинула дитина, поліція почала розслідування
  • ДТП у Білій Церкві: Ford влетів в електроопору
  • У Білій Церкві притягнули до відповідальності живодера
Новини партнерів
Важливе