Київська область опинилась в помаранчевій зоні карантину

  • Київська область опинилась в помаранчевій зоні карантину
Станом на 7 жовтня Київська область опинилась в помаранчевій зоні карантину. 

Як повідомляє МОЗ, до помаранчевої зони епідемічної небезпеки також віднесено Вінницьку, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Запорізьку, Рівненську, Сумську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку та Чернівецьку області.

Рівень захворюваності на COVID-19, при визначеному показнику 75 на 100 тис. населення, по країні становить 315 на 100 тис. населення. На Київщиниі рівень захворюваності - 239 на 100 тис. населення. Також в області перевищує норму динаміка рівня госпіталізації, яка наразі складає 54,6%.  Завантаженість ліжок з киснем, яка визначена на рівні 65%, станом на 7 жовтня не перевищує норму і складає 42,6%.

Як пояснили в МОЗ, помаранчева зона не передбачає обов'язкове введення нових карантинних обмежень. Однак вона є сигналом – регіон незабаром може перейти в червону зону, місцева влада може самостійно посилювати карантин. Читайте також: На цих вихідних в Білій Церкві відбудеться планова промивка водопровідних мереж.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе