Де у Білій Церкві та районі запланували відключення світла? Графік на тиждень

Протягом тижня, з 19 по 24 жовтня, на Білоцерківщині відбудуться планові ремонтні роботи на електромережах.

Як повідомляє ДТЕК Київські регіональні електромережі, будуть здійснюватись роботи з капільтаного ремонту електромереж та технічне обслуговування. У зв'язку з цим, на деяких вулицях буде відключено світло.    

Відключення електроенергії та проведення ремонтних робіт заплановано з 8:00.

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці:  

Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
19.10.2021
Потіївка: Зірчанська, Зірчанський, Весняна, Шкільна, Центральна, Ставок, Центральний, Зарічна, Заріччя
Чупира: Садова, Першотравнева, Станція, Свиноферма, Зернотік
Ремонтні роботи
з 9 по 23 год
19.10.2021
Озерна: ГРС, Польова, Перковського, Хоздвір, Ферма, Котельня, Водопійна
Чупира: Садова, Шевченка
Тадіївка: Шевченка, Свободи, Миру
Тарасівка: Гайок, Дружби
Ремонтні роботи
з 9 по 23 год
19.10.2021
Чупира: Надрічна, 2 відділення, Катодна, Шкільна, 3 відділення, Молодіжна, 4 відділення, Робітнича (4 відділення), Скважина, Станція, Урожайна, Шевченка, Вишнева, Новоселівська, Ставок, Миру, Єдності, Нова, Садова, Голубина, Шкільний, Гетьманська, Незалежності
Озерна: Комора, Гуртожиток, Контора, Хоздвір, Котельня, Молодіжна, Їдальня, Клуб, Коридорне освітлення, Магазин, Зоряна, Адмінбудинок, Заправка
Усунення дефекту
з 9 по 18 год
19.10.2021
Шкарівка: Гагаріна, Вишнева, Курсантська
Підключення/відключення споживачів
з 10 по 13 год
20.10.2021
Біла Церква: Івана Кожедуба, Луки Долинського
Ремонтні роботи
з 6 по 19 год
20.10.2021
Озерна: Перковського, Степовий, Кагатна, Злагоди, Новоселівська, КНС, Садова, Богдана Хмельницького, 5 відділення, Вишнева, Щаслива, Житловий будинок, Ферма, Мічуріна, Привітна, Чумацька, Виноградна, Липки, Шевченка, Лесі Українки, Козацька, Незалежності, Заводська, Молодіжна, М'ясна, Вербова, Котельня, Зоряна, Коцюбинського, Радісна
Чупира: Скважина
Межове: Садова, Центральна, Волі, Січнева, Лісова, Польова, Садовий, Набережна
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
20.10.2021
Потіївка: Зірчанська, Зірчанський, Весняна, Шкільна, Центральна, Ставок, Центральний, Зарічна, Заріччя
Чупира: Садова, Першотравнева, Станція, Свиноферма, Зернотік
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
20.10.2021
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
20.10.2021
Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена
Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова
Сухоліси: Польовий, Польова
Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича
Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна
Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода
Степок: Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
20.10.2021
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Технічне переоснащення
з 9 по 20 год

Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
20.10.2021
Озерна: ГРС, Польова, Перковського, Хоздвір, Ферма, Котельня, Водопійна
Чупира: Садова, Шевченка
Тадіївка: Шевченка, Свободи, Миру
Тарасівка: Гайок, Дружби
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
21.10.2021
Біла Церква: Івана Кожедуба, Луки Долинського
Ремонтні роботи
з 6 по 19 год
21.10.2021
Озерна: ГРС, Польова, Перковського, Хоздвір, Ферма, Котельня, Водопійна
Чупира: Садова, Шевченка
Тадіївка: Шевченка, Свободи, Миру
Тарасівка: Гайок, Дружби
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
21.10.2021
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
21.10.2021
Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена
Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова
Сухоліси: Польовий, Польова
Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича
Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна
Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода
Степок: Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
21.10.2021
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Технічне переоснащення
з 9 по 20 год
22.10.2021
Біла Церква: Осипенка, Глиняна
Ремонтні роботи
з 6 по 19 год
22.10.2021
Біла Церква: Івана Гонти пров., Котляревського, Євгена Деслава, Дмитра Яворницького завулок, Івана Богуна пров., Зарічанська, Степана Бандери, Миколи Вінграновського пров., Івана Сірка пров.
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 18 год
22.10.2021
Біла Церква: Івана Кожедуба
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
22.10.2021
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год

Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
22.10.2021
Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена
Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова
Сухоліси: Польовий, Польова
Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича
Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна
Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода
Степок: Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
22.10.2021
Михайлівка: Хоздвір, Поповича, Московська, Надрічна, Миру, Набережна
Узин: Панаса Мирного, Івана Котляревського, Гаражний кооператив, Московська, Шевченка пров., Шевченка, Гагаріна
Вербова: Волі, Центральна, Перемоги
Воровського: Комсомольська, Жовтнева, Миру
Тарасівка: Шкільна, Молодіжна, Польова, Шевченка, Хрещатик, Московська, Першотравнева, Поповича, Соборна
Технічне переоснащення
з 9 по 20 год
23.10.2021
Біла Церква: Леваневського
Ремонтні роботи
з 6 по 19 год
23.10.2021
Потіївка: Молодіжна, Вишнева, Пишканя, Склад, Зелена, Хоздвір, Урожайна, Миру, Пишканя пров., Надрічна, Житня, Польова, Шевченка
Чупира: Гагаріна, Нова, Першотравнева, Новоселівська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
23.10.2021
Озерна: ГРС, Польова, Перковського, Хоздвір, Ферма, Котельня, Водопійна
Чупира: Садова, Шевченка
Тадіївка: Шевченка, Свободи, Миру
Тарасівка: Гайок, Дружби
Ремонтні роботи
з 9 по 23 год
23.10.2021
Потіївка: Зірчанська, Зірчанський, Весняна, Шкільна, Центральна, Ставок, Центральний, Зарічна, Заріччя
Чупира: Садова, Першотравнева, Станція, Свиноферма, Зернотік
Ремонтні роботи
з 9 по 23 год
24.10.2021
Біла Церква: Осипенка, Глиняна
Ремонтні роботи
з 6 по 19 год
24.10.2021
Потіївка: Молодіжна, Вишнева, Пишканя, Склад, Зелена, Хоздвір, Урожайна, Миру, Пишканя пров., Надрічна, Житня, Польова, Шевченка
Чупира: Гагаріна, Нова, Першотравнева, Новоселівська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год

Читайте також: Ціни на продукти б’ють рекорди: як здорожчання газу вдарить по гаманцях.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Як у фільмі жахів: на Білоцерківщині двоє чоловіків напідпитку облили бензином товариша та підпалили
  • На Білоцерківщині п'яний водій збив трьох людей та втік з місця події
  • У Білій Церкві 11-річну дівчинку збила маршрутка
Новини партнерів
Важливе