На Білоцерківщині внаслідок коронавірусу за добу померли 8 людей

Станом на ранок 25 жовтня в Білоцерківських міських лікарнях знаходиться 309 хворих на коронавірус, 291 пацієнт хворіє у важкій формі і перебуває на кисневій підтримці. 

Про це повідомляє пресслужба Білоцерківської міськради.

На амбулаторному (домашньому) лікуванні перебувають 665 хворих.

За останню добу коронавірус виявили у 59-х жителів Білоцерківщини - Гребінківська ОТГ – 3 (смт. Гребінки), Рокитнянська ОТГ – 12 (смт. Рокитне – 7, с. Синява – 2, с. Насташка – 1, с. Синява – 2)), Сквирська ОТГ – 20, з них 2 дітей (м. Сквира – 18 (з них 2 дітей), с. Буки – 1, с. Шапіївка – 1)), Ставищенська ОТГ – 10 (смт. Ставище – 2, с. Винарівка – 1, с. Брилівка – 2, с. Попружна – 3, с. Розкішна – 1, с.Бесідка-1 ), Таращанська ОТГ – 10, з них 1 дитина (м.Тараща), Володарська ОТГ – 4 (смт.Володарка-1, с.Логвин-1, с.Рубченки-1, с.Березна-1).

Варто зазначити, що після вихідних спостерігається традиційне зменшення кількості нових випадків захворювання на коронавірус. Пов’язане це насамперед з тим, що на вихідних  більшість лабораторій працюють не на повну потужність чи мають вихідні, а люди менше звертаються за медичною допомогою. 

Протягом доби у Білій Церкві від COVID-19 померло вісім людей.

Вакцинувалися від covid-19 за добу 324 людини. Загалом, з початку  кампанії вакцинації щеплення двома дозами отримали 41 018 людей. 

Крім того, станом на 25 жовтня Київська область опинилась в помаранчевій зоні карантину. Рівень захворюваності на COVID-19, області становить 443 на 100 тис. населення. Також в області перевищує норму коефіцієнт виявлення випадків інфікування та динаміка рівня госпіталізації, яка наразі складає 65,9%.  Читайте також: Олена Усенко з Білої Церкви представить Україну на Дитячому Євробаченні-2021.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Новини партнерів
Важливе