У Білій Церкві не підвищуватимуть тарифи на опалення для населення

У Білій Церкві не підвищуватимуть тарифи на опалення для населення.  

26 жовтня члени виконавчого комітету розглянули питання про встановлення тарифів на теплову енергію у Білій Церкві. 

Як зазначила в. о. директора департаменту ДЖКГ Альона Колотницька рішенням встановлюються тарифи КП "Білоцерківтепломережа" на послугу з постачання теплової енергії з ПДВ для: 

- потреб населення 2215,61 грн/Гкал; 
- потреб бюджетних установ 3672,5 грн/Гкал; 
- потреб інших споживачів 4690,75 грн/Гкал; 
- потреб релігійних організацій 3751,63 грн/Гкал.

При цьому, рішення про тариф на послугу з постачання теплової енергії для населення буде введено в дію окремим рішенням виконавчого комітету. Для населення ціна на опалення залишиться незмінною. Різницю в тарифах (різницю між їх встановленим розміром і тим, що платитиме населення) покриватимуть з державного бюджету. Ціна на газ для населення й бюджетних установ і організацій буде незмінною до кінця 2022 року. Рішення приймається, аби мати чіткі розрахунки і визначити різницю в тарифах, для отримання часткової компенсації «Білоцерківтепломережею» із державного бюджету та спрямовування частини коштів з міського бюджету.

Решта пунктів рішення набирає чинності з 27 жовтня.

З 01 листопада у зв’язку із збільшенням вартості природного газу для категорії – інші споживачі, тариф на теплову енергію складатиме 6459,83 грн/Гкал з ПДВ.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Новини партнерів
Важливе