Серед українських підлітків зростає залежність від соціальних мереж та інтернету

Серед українських підлітків зростає залежність від соціальних мереж та інтернету.

Такі тенденції зафіксовані в дослідженні, проведеному за сприяння ЮНІСЕФ. Окрім цього, дослідники опитали підлітків щодо булінгу в їхніх навчальних закладах.

Кожен десятий опитаний (10,2%) повідомив, що був жертвою булінгу протягом останніх 2-3 місяців (9,7% хлопців та 10,6% дівчат). 5,7% підлітків визнали, що брали участь у булінгу проти інших, серед хлопців таких більше, ніж серед дівчат (відповідно 6,9% та 4,7%).

Відправити фото, зробити селфі, опублікувати відео  - це у більшості підлітків вже як заклик до визнанння, а кількість вподобань та підписників - єдине, що має значення. Кожен обирає свою соціальну мережу для спілкування і самовираження, і тут важливо не втратити відчуття реальності і жити реальним життям.

Як позначається залежність від соціальних мереж на підлітках? В кого просити допомоги тим, хто зіткнувся з булінгом, дивіться у нашому сюжеті: 
 


 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Мешканки Київщини організували канал торгівлі людьми: відправляли дівчат у будинки розпусти
  • Хотіли поквитатися та викрали мотоцикл: Слідчі повідомили про підозру молодикам з Трушків
  • На річці Рось врятували рибалку, який провалився під кригу (ФОТО)
Новини партнерів
Важливе