Серед українських підлітків зростає залежність від соціальних мереж та інтернету

Серед українських підлітків зростає залежність від соціальних мереж та інтернету.

Такі тенденції зафіксовані в дослідженні, проведеному за сприяння ЮНІСЕФ. Окрім цього, дослідники опитали підлітків щодо булінгу в їхніх навчальних закладах.

Кожен десятий опитаний (10,2%) повідомив, що був жертвою булінгу протягом останніх 2-3 місяців (9,7% хлопців та 10,6% дівчат). 5,7% підлітків визнали, що брали участь у булінгу проти інших, серед хлопців таких більше, ніж серед дівчат (відповідно 6,9% та 4,7%).

Відправити фото, зробити селфі, опублікувати відео  - це у більшості підлітків вже як заклик до визнанння, а кількість вподобань та підписників - єдине, що має значення. Кожен обирає свою соціальну мережу для спілкування і самовираження, і тут важливо не втратити відчуття реальності і жити реальним життям.

Як позначається залежність від соціальних мереж на підлітках? В кого просити допомоги тим, хто зіткнувся з булінгом, дивіться у нашому сюжеті: 
 


 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе