В Білій Церкві збудують нову амбулаторію сімейної медицини (ВІДЕО)

Нову амбулаторію сімейної медицини збудують на масиві «Піщаний». На дані цілі із державного бюджету, за сприяння народного депутата Миколи Бабенка виділено 10 млн. гривень. 

"На сьогоднійшній день масив Піщаний є чи не єдиним великим масивом Білої Церкви, де немає власної амбулаторії. З цього приводу вже неодноразово до мене зверталися мещканці масиву. Всі хочуть отримати можливість крокової доступності до місця, де жителів будуть приймати сімейні лікарі. Це особливо актуальним стало сьогодні, коли медична система і міста, і всієї країни перегружена проблемою коронавірусу." - зазначає Микола Бабенко. 

Жителі масиву Піщаний неодноразово зверталися до місцевої влади із вимогами відкрити амбулаторію в районі їх проживання. Місцеві бюджети в умовах епідемії несуть значні витрати на сферу медицини, однак мови про нове будівництво медичних закладів коштом міста не ведеться. Заплановане будівництво амбулаторії на масиві Піщаний роками не отримувало жодних фінансувань, окрім виготовлення проєктно-кошторисної документації. Однак на даний момент і місце, і гроші на будівництво амбулаторії вдалося знайти. Розпочати будівництво амбулаторії планують вже у найближчий час. Деталі у нашому сюжеті: 


Читайте також: Білоцерківська міська лікарня №2 отримала новий комп'ютерний томограф.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе