Коронавірус на Білоцерківщині після вихідних пішов на спад: статистика на 29 листопада

100 нових випадків COVID-19 зафіксовано на Білоцерківщині за останню добу.

Станом на ранок 29 листопада в Білоцерківських міських лікарнях знаходиться 269 хворих на коронавірус, усі з них хворіють у важкій формі і перебувають на кисневій підтримці. 

Про це повідомляє пресслужба Білоцерківської міськради.

На амбулаторному (домашньому) лікуванні перебувають 705 хворих.

За останню добу коронавірус виявили у 100 жителів Білоцерківського району - Білоцерківська ОТГ – 50, з них 2 дітей (м. Біла Церква), Володарська ОТГ – 22 (смт. Володарка – 10, с. Завадівка – 2, с. Городище Пустоварівське – 2, с. Лобачів – 1, с. Мармуліївка – 1, с. Надросівка – 1, с. Ожегівка – 2, с. Рогізна – 1, с. Тарган – 2), Медвинська ОТГ – 1 (с. Медвин), Сквирська ОТГ – 20, з них 3 дітей (м. Сквира – 9 (з них 1 дитина), с. Горобіївка – 1, с. Руда – 5, с. Самгородок – 1, с. Тхорівка – 1, с. Шамраївка – 3 (з них 2 дітей)), Таращанська ОТГ – 3, з них 1 дитина (м. Тараща – 2 (з них 1 дитина), с. Володимирівка – 1), Тетіївська ОТГ – 4, з них 3 дітей (с. Бурківці – 1 (з них 1 дитина), с. Ненадиха – 1 (з них 1 дитина), с. П’ятигори – 2 (з них 1 дитина).

Варто зазначити, що після вихідних спостерігається традиційне зменшення кількості нових випадків захворювання на коронавірус. Пов’язане це насамперед з тим, що на вихідних  більшість лабораторій працюють не на повну потужність чи мають вихідні, а люди менше звертаються за медичною допомогою. 

За останню добу в Білій Церкві від COVID-19 померли 5 людей. 
 
Вакцинувалися від covid-19 за добу 349 людей. Загалом, з початку  кампанії вакцинації щеплення двома дозами отримали 59 892 людини. Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Новини партнерів
Важливе