Білоцерківські борці здобули 6 нагород чемпіонату України з греко-римської боротьби

Білоцерківські борці - знову серед кращих в Україні.

З 4 по 5 грудня в місті Черкаси проходив чемпіонат  України з греко-римської  боротьби.

Участь у чемпіонаті взяли вихованці Київського обласного ліцея-інтернату фізичної культури і спорту.

Підтвердивши свій високий клас та майстерність білоцерківські спортсмени здобули шість медалей:

- Кияшок Дмитро - срібний призер чемпіонату у ваговій категорії 87кг.
- Бронзовими призерами стали: Яковлев Олександр у ваговій категорії 63 кг, Грушин Сергій у ваговій категорії 72 кг, Шишко Владислав у ваговій категорії 82 кг та Шкляренко Валентин у ваговій категорії 97 кг.

Олександр Грушин став чемпіоном у ваговій категорії 63 кг.

Раніше повідомлялося, що білоцерківські спортсменки здобули золото у відкритій першості з волейболу.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!