Майже 90 країн повністю заборонили продаж дитинчат африканських слонів у цирки та зоопарки

Заборону на продаж дитинчат африканських слонів у зоопарки або цирки підтримали 87 країн на зустрічі підписантів Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, у ході міжнародної конференції в Женеві, повідомляє ВВС.
Проти були 29 країн, зокрема Зімбабве і США, решта – утримались.
У рішенні вказано, що Зімбабве і Ботсвана можуть передавати слонів у «прийнятні» місця, які підходять тваринам. Такий виняток зробили, бо в цих країнах популяція слонів здоровіша, ніж в інших африканських країнах.
Резолюція не забороняє перевозити слонів у місця, які також є їхнім середовищем проживання. 
Загалом рішення серйозно посилює обмеження на продаж слонів, в першу чергу, до Китаю.
Так, за даними організації Humane Society International, з 2012 року в китайські зоопарки та цирки продали понад 100 дитинчат африканських слонів.
Захисники тварин привітали рішення, а також наголосили, що примусове вивезення слонів зі стада дуже серйозно травмує їх, бо вони соціальні тварини. Зокрема через це у слонів розвивається розлад поведінки і вони раніше помирають.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе