На Білоцерківщині щеплено проти COVID-19 понад 97% освітян

На Білоцерківщині двома дозами вакцини проти COVID-19 щеплено більше 97% працівників освіти району.

Про це повідомляє пресслужба Білоцерківської РДА. 

Дві дози вакцини проти коронавірусної інфекції отримали 98,22% працівників закладів середньої освіти. Ще більше – 98,91% – було провакциновано працівників закладів дошкільної освіти. Серед працівників позашкілля щеплено було  94,3%.

Повністю, стовідсотково, були провакциновані працівники закладів освіти двох громад Білоцерківського району – Гребінківської та Медвинської. Загалом повний курс вакцинації пройшли працівники 99 закладів середньої освіти із 170, які функціонують у районі.  

Впродовж останнього тижня на Білоцерківщині значно зросла кількість хворих на COVID-19, в тому числі і серед дітей. Це стало причиною запровадження дистанційної форми навчання майже у всіх закладах освіти району. Наразі віддалено навчаються учні 1-11 класів у 90 закладах загальної середньої освіти району та учні середньої і старшої ланки у 43 закладах освіти Білоцерківщини.
 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Службові особи Білоцерківської міської лікарні №2 і ще три медзаклади Київщини привласнили 9 млн грн на купівлі ліків
    Детальніше...
  • На світанку у Білій Церкві горів продуктовий магазин
    Детальніше...
  • Напад на жінку: у Білій Церкві розшукують зловмисника
    Детальніше...
Новини партнерів
Купити квартиру Київ
Важливе