"Тепло на фронт" - волонтерська ініціатива, долучитися до якої закликає і народний депутат України Микола Бабенко.

"Зігрій своїх, щоб вороги палали! "
З таким гаслом волонтерський штаб «Українська команда» розпочинає національний проєкт «Тепло на фронт» зі збору коштів на металеві печі для захисників. 


Як повідомляє волонтерський штаб,в рамках проєкту планується до настання холодів забезпечити теплом 5000 українських воїнів, які вимушені тривалий час жити в польових умовах. 

В свою чергу українські захисники вже перейменували відому всім "буржуйку" і дали власну назву таким похідним обігрівачам – "бандерпіч" . 

Біля неї можна не лише зігрітися. Бандерпіч корисна тим, що на ній можна приготувати їжу, закип’ятити воду, висушити речі та взуття. Тому в холодну пору року це незамінна річ в окопах, наметах та бліндажах. 

До "теплої" ініціативи одразу долучився і народний депутат України, голова партії "Біла Церква - разом" Микола Бабенко. 

Зараз починається найскладніший період нашої боротьби з ворогом. Тримаємо кулаки за Херсон, усім серцем вболіваємо за кожного нашого воїна!!! Аби у них вистачило енергії, сили, духу… 
Ми ж тримаємо їхній тил і уже зараз починаємо підготовку до не менш складної осені та зими. Наші воїни мають бути у теплі і з вогником у серцях. Тому ми маємо подарувати нашим – тепло, а ворогу – пекло!
Вважаю, що це чудова ініціатива «Української команди», яка має бути підтримана усіма небайдужими! 
Закликаю, долучитись усіх! 
Разом ми – сила! 
- написав на своїй сторінці в Facebook  народний депутат Микола Бабенко 

Читайте також: Безробітні українці можуть оформити субсидію на комуналку 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Новини партнерів
Важливе