Українські фахівці завершили демонтаж фортифікаційних споруд біля мосту у Станиці Луганській

Українські фахівці завершили демонтаж фортифікаційних споруд біля зруйнованого мосту у Станиці Луганській. Про це повідомиоа Луганська облдержадміністрація.
«Сьогодні роботи по повному демонтажу фортифікаційних споруд були закінчені», - йдеться у повідомленні.
Чотири піротехнічні підрозділи ДСНС перевіряють та очищають від вибухонебезпечних предметів ґрунтову дорогу, яку планують використовувати як технологічну для під’їзду будівельної техніки до нижньої частини мосту. Обстежена майже вся дорога, але приблизно за 200 метрів від зламу мосту роботи були зупинені, тому що бойовики не надали гарантії безпеки через Спеціальну моніторингову місії ОБСЄ.
Також повідомляється, що о 9:30 біля зруйнованої частини мосту відбулася зустріч між офіцером СЦКК та представниками СММ ОБСЄ. Представники СММ ОБСЄ мали при собі складений напередодні та переданий місії план проведення робіт з очищення території під мостом, із переліком запланованих видів робіт та обладнання (газозварювальне для різки металевих конструкцій), яке планується задіяти.
Перемовини тривали приблизно до 12.00.
«Сторона т.зв. «ЛНР» висувала все більш незрозумілі вимоги щодо деталізації запланованих українською стороною робіт і постійно наполягала на наданні їм проекту будівництва мосту», - зазначають у повідомленні.
Представник СЦКК вкотре повідомив СММ ОБСЄ, що українська сторона готова прибрати територію під мостом для проведення в подальшому відновлення зруйнованої частини об’єкту.
«Не отримавши від представників СММ ОБСЄ гарантій безпеки зі сторони т.зв. «ЛНР», українські фахівці роботи під мостом сьогодні не проводили», - додали в облдержадміністрації.
«Візуально з української сторони можна бачити, що зі сторони т.зв. «ЛНР» на відстані приблизно 10 метрів від зламу мосту знаходиться будка типу «кунг», де нанесені літери «СЦКК». Ця будка буде створювати реальні перешкоди при будівництві мосту. І тому стверджувати, що т.зв. «ЛНР» демонтувала всі свої споруди на зламі мосту, буде зарано», - заявили в облдержадміністрації.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе