Білоцерківщині повернуть незаконно привласнені землі вартістю 230 млн грн

За позовами Білоцерківської окружної прокуратури з незаконного володіння у розпорядження держави повернуть земельну ділянку лісогосподарського призначення  вартістю майже 230 млн грн.

Про це повідомила Київська обласна прокуратура. 

У повідомленні прокуратури йдеться, що на підставі наказів Головного управління Держгеокадастру в Київській області у приватну власність для ведення особистого селянського господарства передано земельні ділянки лісогосподарського призначення загальною площею 4 га.

Однак, відповідно до вимог законодавства, землі вказаної категорії не можуть перебувати у приватній власності для зазначених цілей. Відтак, реагуючи на порушення законодавства прокуратура звернулася із позовом до суду.

Суд врахував наведені прокуратурою доводи і задовольнив позовні вимоги – визнав недійсними накази ГУ Держгеокадастру в Київській області та витребував із незаконного володіння землі лісового фонду.

Читайте також: На Білоцерківщині викрили канал нелегальної міграції 

     


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе