Спортсмени з Білоцерківщини гідно представили Київщину на Всеукраїнському турнірі

З 14 по 19 листопада у місті Свалява відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років та Всеукраїнський турнір до 15 років на підтримку ЗСУ. 

Спортсмени з Білоцерківщини гідно представили Київщину на змаганнях. 

Остап Ковальчук став Чемпіоном України у ваговій категорії до 61 кг. 

2 місце Валентина Брисенко (до 49 кг)

3 місце Катерина Лахтадир (до 49 кг) 

3 місце Владислав Дюдя (+102 кг) 

4 місце Ніколенко Ангеліна (+81 кг) 
Смолягінов Андрій (+102 кг) Федченко Вікторія (до 45 кг) 

5 місце Олександр Фіялко (до 45 кг) 

ТРК Крокус вітає спортсменів та їх тренерів з перемогою та бажає подальших спортивних перемог та досягнень 

Читайте також: Вихованка білоцерківського тренера буде брати участь в кубку світу серед з вільної боротьби 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Атака на Київщину: наслідки фіксують у чотирьох районах, троє постраждалих
    Детальніше...
  • Росіяни здійснили масовану атаку на Київ: четверо загиблих, понад 60 постраждалих
    Детальніше...
  • На Білоцерківщині у ДТП загинули двоє дітей 12 та 16 років
    Детальніше...
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе