Військовозобов'язані ВПО мають стати на військовий облік упродовж 7 днів після переїзду - Мінреінтеграція

Військовообов'язковим переселенцям 18-60 років необхідно стати на військовий облік упродовж 7 днів після переїзду, повідомляє Мінреінтеграція.

Якщо вам від 18 до 60 років, ви покинули свою домівку і є військовозобов’язаними, маєте стати на військовий облік за новим місцем фактичного проживання. Зробити це потрібно протягом 7 днів після приїзду, пояснюють у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. 

При цьому звільненими від мобілізації є такі категорії військовозобов’язаних громадян:

- особи з інвалідністю або особи, які відповідно до висновку військово-лікарської комісії визнані тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров’я на термін до 6 місяців (з подальшим проходженням військово-лікарської комісії); 

- жінки та чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років; 

- жінки та чоловіки, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років; 

- жінки та чоловіки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років; 

- жінки та чоловіки, на утриманні яких перебуває повнолітня дитина, яка є особою з інвалідністю I чи II групи; 

- які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю та/або одного зі своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи. 

З повним переліком військовозобов’язаних, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, можна ознайомитися у статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». 

Якщо ви належите до осіб, які не підлягають мобілізації, але повістка все одно прийшла, потрібно з’явитися до військкомату та надати документи, які підтверджують ваш статус, зазначають у Мінреінтеграції.

Читайте також: За приниження працівників на роботі діятимуть штрафи 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе