У Сумській області підліток через суд зобов'язав батьків платити йому аліменти

14 - річний житель міста Тростянець, батьки якого розлучилися і який проживав останні роки з бабусею, звернувся до Тростянецького районного суду Сумської області з позовом стягнути з обох батьків на свою користь аліменти. 
«Хлопець просив стягнути на свою користь аліменти з матері у мінімальному розмірі визначеному законом (50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку), а також просив припинити перерахування аліментів, вже стягнутих у 2007 році рішенням суду з батька, які сплачувались матері на утримання дитини. Хлопець просив суд стягувати аліменти з батька безпосередньо на його користь, оскільки вважав, що мати неналежно, не в його інтересах ними розпоряджається», - повідомляє «Судова влада України».
Суд ухвалив рішення повністю задовольнити позов.
Згідно з Сімейним  кодексом України кожна дитина, яка  досягла 14 років, може безпосередньо звернутися до суду за захистом свого права або інтересу.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе