У дитячому садку Баришівки отруїлися діти

У Баришівці 13 дітей дошкільного закладу потрапили до лікарні з харчовим отруєнням. Медики діагностували гостру кишкову інфекцію. Про це повідомляє прокуратура Київської області.
Правоохоронці вже розпочали кримінальне провадження за неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей.
Наразі у вказаному кримінальному провадженні встановлюються обставини харчового отруєння дітей, а також проводяться відповідні санітарно-епідемічні та лабораторні дослідження.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • В Білоцерківській громаді під колесами потяга загинув 53-річний чоловік
    Детальніше...
  • Вчитель права з Білої Церкви розбещував 14-літню сусідку та колекціонував дитяче порно
    Детальніше...
  • Ошукали потерпілих на понад мільйон гривень під виглядом допомоги від благодійних фондів: на Київщині викрили групу шахраїв
    Детальніше...
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе