У Білій Церкві попрощалися із загиблим на війні Дмитром Круковським

 В Білій Церкві попрощалися із загиблим в колонії в Оленівці Дмитром Круковським.
 
Дмитро Олександрович народився 20 травня 1984 року у Білій Церкві. Тут пройшло його дитинство. У 1991 році пішов у перший клас 20-ї школи, де  вдало  поєднував навчання та спорт. 

У 2001 році закінчивши школу, Дмитро вступив до Національного Авіаційного Університету. Мав світлу голову та золоті руки. З технікою завжди був на ти.  До 2014 року працював авто-електриком. 

Коли почалась війна на сході, Дмитро не вагаючись вступив до лав «Азову» ставши на захист Батьківщини. По закінченою контракту залишився жити у Маріуполі, там зустрів своє кохання та будував плани на майбутнє. 

24 лютого 2022 року з початком повномасштабного вторгнення Дмитро знову вирішив захищати рідну землю. Разом з побратимами, мужньо тримали оборону Маріуполя 86 днів!  Пройшов пекло на заводі "Азовсталь", та після наказу скласти зброю, потрапив в полон…

В ніч з 28.07 на 29.07.2022 Дмитро загинув у теракті, який влаштували російські кати в Оленівській колонії.

Дмитро Олександрович був справжнім патріотом, який вірив у майбутнє України. Боровся до останнього та поклав життя за незалежність, волю та свободу України. 

Вічна пам'ять Герою! 


 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Службові особи Білоцерківської міської лікарні №2 і ще три медзаклади Київщини привласнили 9 млн грн на купівлі ліків
    Детальніше...
  • На світанку у Білій Церкві горів продуктовий магазин
    Детальніше...
  • Напад на жінку: у Білій Церкві розшукують зловмисника
    Детальніше...
Новини партнерів
Купити квартиру Київ
Важливе