Петиція про захист дітей від сексуального насильства набрала необхідну кількість голосів

Петиція про захист дітей від сексуального насильства, подана 27 травня на сайті Верховної Ради, зібрала необхідні 25 тис. підписів.
У петиції пропонують кілька новацій.
Зокрема, запровадження Єдиного реєстру осіб, засуджених за статеві злочини щодо дітей. Мета такого реєстру, зауважують автои, не допустити до роботи у дитячих закладах осіб, які раніше засуджувалися за сексуальне насильство над дітьми. Реєстр має бути напівзакритий. Доступ до нього надаватиметься правоохоронним органам і Мінюсту. Право на отримання інформації з реєстру також матимуть керівники дитячих закладів.
Водночас автори вимагають посилення відповідальності за статеві злочини проти дітей, а сааме хімічної кастрації.
"Це не покарання, а добровільний захід медичного характеру, передбачений для осіб, які: 1) Вчинили особливо тяжкий статевий злочин проти дитини. 2) Мають поставлений психіатрами діагноз – педофілія. Хімічна кастрація – це введення медичних препаратів в організм людини, які знижують статевий потяг і діють протягом певного часу", - йдеться у петиції.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе