Єлизавета II назвала Brexit до кінця жовтня пріоритетним питанням

Королева Сполученого Королівства Єлизавета ІІ підтримала намір голови уряду Британії Бориса Джонсона вивести країну з Євроспільноти 31 жовтня INTVUA з посиланням на The Telegraph.
«Пріоритетом уряду завжди було забезпечення виходу Сполученого Королівства з Європейського Союзу 31 жовтня», - заявила Королева.
Виступаючи з тронною промовою під час відкриття парламенту, королева висловилась щодо законодавчого порядку денного чинного парламенту.
«Мій уряд має намір працювати над новою формою партнерства з Європейським Союзом, що базуватиметься на вільній торгівлі та дружній співпраці», - сказала Єлизавета ІІ.
Королева також зазначила, що уряд Великої Британії буде працювати з ЄС у сфері сільського господарства, рибальства та торгівлі, щоб «скористатися можливостями, що з'являються завдяки виходу країни з ЄС».
Велика Британія мала вийти з ЄС 29 березня. У квітні Лондону отримав відтермінування до 31 жовтня. Голова уряду Борис Джонсон заявив, що має намір реалізувати Brexit до цього терміну за будь-яких обставин, в тому числі й без угоди з ЄС, однак парламент заборонив йому погоджуватися на останній «жорсткий» варіант.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе