При Білоцерківській районній державній адміністрації відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості з соціальних виплат

Днями, 4 серпня, відбулося виїзне засідання комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат при Білоцерківській районній державній адміністрації.

Про це повідомила пресслужба Білоцерківської районної державної адміністрації. 

При обговоренні питань порядку денного комісія заслухала представників органів виконавчої влади, Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області та керівника підприємства, яке допустило заборгованість зі сплати обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України.

Члени комісії наголосили на неприпустимості порушення норм законодавства суб’єктами господарювання та необхідності прийняття оптимальних рішень при проведенні фінансово-господарських операцій, а також надали роз’яснення шляхів вирішення.

Представники підприємства дали свої пояснення щодо виникнення такої ситуації та зобов’язалися у стислі терміни погасити заборгованість.

Читайте також : Діти з Білоцерківщини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки поїхали на відпочинок до Азербайджану 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Службові особи Білоцерківської міської лікарні №2 і ще три медзаклади Київщини привласнили 9 млн грн на купівлі ліків
    Детальніше...
  • На світанку у Білій Церкві горів продуктовий магазин
    Детальніше...
  • Напад на жінку: у Білій Церкві розшукують зловмисника
    Детальніше...
Новини партнерів
Купити квартиру Київ
Важливе