На Київщині конвоїри влаштовували підпільні вечірки підсудним криміналітетам

Протиправну діяльність співробітників конвойної служби викрили колеги з поліції Київської області. Чотирьох правоохоронців відсторонено від виконання службових обов’язків. Зібрані матеріали скерують у Державне бюро розслідувань.
Поліція встановила, що під час конвоювання членів злочинної групи, яких у 2014 році затримали за скоєння тяжких злочинів із СІЗО для участі у судових засіданнях, конвоїри у кімнатах для арештованих організовували їм зустрічі зі сторонніми особами.
А після завершення - організовували їм «дозвілля» у підвальних приміщеннях одного з міськрайонних судів Київщини.
«Конвоїри влаштовували арештантам зустрічі зі сторонніми громадянами, серед яких були і особи із кримінальним минулим, та навіть організовували їм застілля, до яких і самі долучалися. Також встановлено, що вони дозволяли їм користуватися мобільними телефонами і навіть вживати алкоголь та наркотики», - уточнив начальник управління Національної поліції у Київській області Андрій Нєбитов.
Затримали конвоїрів на одній із таких «вечірок». Коли на місце події прибули співробітники управління стратегічних розслідувань, відділу інспекції з особового складу та полку поліції особливого призначення у приміщенні перебували 5 підсудних, 5 «гостей» та 4 правоохоронці. 
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.
Конвоїрів відсторонили від виконання службових обов’язків.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе