Вчителів переводитимуть на контракт – МОН

Міністерка освіти і науки Ганна Новосад вважає, що вчителів необхідно поступово перевести на контрактну форму роботи. Про це повідомляє Всеосвіта.
«Загалом, я ставлюся до питання контрактів позитивно, але вважаю, що це має бути дуже поступовий підхід, який зможе не зламати систему і не принести більше шкоди, аніж користі», – зазначила Новосад.
Міністерка підкреслила, що такий перехід не можна здійснити «наскоком, одномоментно, наступного року».
«Ми маємо напрацювати концепцію такого переходу, зрозуміти, як може відбуватися перехідний період. Зараз у законі «Про загальну середню освіту» пропонується контрактна форма роботи для педагогів, які на пенсії. Це пропонувало МОН у першому читанні закону і зберігає до другого читання. Але йдеться саме про цю категорію», - додала посадовиця.
Крім того, наразі про всіх учителів у законі не йдеться, адже концепція лише розробляється.
Відповідно до закону «Про освіту», з новообраними директорами шкіл укладають контракт на шість років, а якщо людина вперше обіймає таку посаду – на два роки. Ця норма наразі не стосується тих директорів, з якими укладений безстроковий трудовий договір.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе