Прокуратура повернула одній з громад Білоцерківщини ділянки вартістю понад 89 млн грн

Завдяки Білоцерківсткій обласній прокуратурі Тетіївській громаді  повернули земельні ділянки вартістю понад 89 млн грн. 

Про це повідомила пресслужба прокуратури Київщини.

Білоцерківська окружна прокуратура забезпечила виконання судового рішення щодо повернення у розпорядження Тетіївської міської ради земельних ділянок.

Землю орендував фермер, який отримав її, нехтуючи земельними торгами. Чоловік вдруге скористався правом на отримання землі поза конкурентною процедурою, в той час як закон дозволяє це зробити лише один раз.

Накази ГУ Держгеокадастру в Київській області, на підставі яких виділено земельні ділянки та укладені договори оренди, визнали недійсними.

Читайте також : У Білій Церкві затримали вандалів, які пошкодили дерева в центрі міста 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Зниклого білоцерківця знайшли мертвим
    Детальніше...
  • Вибух газу у Білій Церкві: постраждав чоловік
    Детальніше...
  • Смертельний конфлікт на Білоцерківщині - поліція повідомила про підозру зловмиснику
    Детальніше...
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе