Австралія не буде передавати Україні техніку - країна почала утилізацію гелікоптерів

Австралія почала утилізацію гелікоптерів Taipan, про які у них просила Україна.

Мова йде про 45 штук. Їх зняли з експлуатації у вересні 2023 року після трагедії під час навчань, внаслідок чого загинули 4 військовослужбовці. 

На знищення вертольотів необхідно $2 млрд. Українська громада вже вийшла на протест проти цього рішення.

Посол України Василь Мирошниченко сподівається, що можливість передачі все ще існує. Але процес демонтажу вже розпочався.

Читайте також :Times назвав 10 глобальних ризиків 2024 року : серед них "Розділена Україна" 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві співробітник ТЦК «продавав» звільнення зі служби
    Детальніше...
  • Атака на Київщину: наслідки фіксують у чотирьох районах, троє постраждалих
    Детальніше...
  • Росіяни здійснили масовану атаку на Київ: четверо загиблих, понад 60 постраждалих
    Детальніше...
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе