В Україні почав роботу проект «Ліс у смартфоні»

В Україні стартував пілотний онлайн-проект «Ліс у смартфоні». Про це повідомили в Кабміні.
«Кожна людина може зайти з комп’ютера або телефону на сайт lk.ukrforest.com і ознайомитися з переліком лісорубних квитків на заготівлю деревини або перевірити на мапі законність здійснення рубок… Реєстр містить ряд опцій, зокрема, можна вибрати необхідну область, лісгосп, лісництво, квартал і виділ, систему і тип рубок, їх статус та період проведення», - йдеться у повідомленні Кабміну.
До реєстру «Ліс у смартфоні» внесені дані про 40,6 тисячі виданих дозвільних квитків на заготівлю деревини. Онлайн-карта рубок показує Чернігівську, Полтавську, Рівненську, Київську, Волинську та Тернопільську області.
Уряд рекомендує українцям звертатися до поліції у разі виявлення незаконних рубок за допомогою нового сервісу. Кабмін також планує запустити реєстр лісових квитків на промисловий збір ягід, грибів, меду, лікувальних трав, який знаходиться на фінальній стадії розробки.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе