МОЗ боротиметься з серцево-судинними хворобами через посилення контролю над ринком сигарет

У Міністерстві охорони здоров'я планують регламентувати продаж електронних сигарет, заборонити рекламу тютюнових виробів, заборонити ароматизатори та посилити контроль над продажем сигарет неповнолітнім. Про це заявила очільниця МОЗ Зоряна Скалецька.
За її словами, у такий спосіб у міністерстві мають намір скоротити кількість хворих на серцево-судинні захворювання на 10%.
Зокрема МОЗ хоче регламентувати продаж електронних сигарет і новітніх тютюнових виробів, повністю заборонити рекламу тютюнових виробів в інтернеті, заборонити виготовлення і продаж сигарет зі смаковими та ароматизованими добавками, збільшити попередження на пакуванні, а також змусити тютюнові корпорації публічно звітувати про склад тютюнової продукції.
Також Скалецька заявила про наміри заборонити продаж тютюнових виробів неповнолітнім. Вона зазначила,що в Україні давно діє ця заборона, однак, очевидно, погано контролюється.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе