У Чернівецькій області прикордонники застосували зброю до контрабандистів

У Чернівецькій області поблизу села Гвіздівці, що в Сокирянському районі, прикордонники застосували зброю до групи контрабандистів, які переправляли тютюнові вироби через державний кордон із Молдови в Україну та завантажували їх в транспортні засоби іноземної реєстрації.
Порушники намагалися втекти. А під час спроби затримання спрямували один транспортний засіб на прикордонників, чим створили явну загрозу їхньому життю.
«Прикордонники застосували зброю, адже попереджувальні постріли також не зупинили порушників. У подальшому транспортний засіб прослідував у напрямку населеного пункту Гвіздівці», - йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби.
За повіомленням поліції, згодом надійшла інформація про трьох осіб, що звернулися в центральну районну лікарню з вогнепальними пораненнями.
Наразі у взаємодії з правоохоронними органами встановлюються особи всіх правопорушників та проводиться подальша перевірка.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе