Біла Церква отримала понад 2,4 млн грн на підтримку дітей з особливими освітніми потребами

Депутати Білоцерківської міськради внесли зміни до бюджету громади на 2026 рік.

Місто отримало субвенцію з державного бюджету у розмірі 2 млн 433 тис. 800 грн. Кошти спрямують на оплату корекційних та розвивальних занять для дітей з особливими освітніми потребами.

Зазначається, що фінансування надійшло із запізненням, тому заняття зможуть повноцінно проводити з березня по травень. При цьому отримана сума покриває лише близько 50% від реальної потреби. Адже, у громаді фіксують зростання кількості дітей з особливими освітніми потребами як у дитсадках, так і в школах.

Як повідомили у міській раді, місто розглядає можливість додаткового фінансування з місцевого бюджету. 

Читайте також: Надзвичайна ситуація у Білій Церкві: місто може залишитися без водопостачання.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві суд виніс перше рішення у справі про побиття неповнолітньої дівчини
    Детальніше...
  • В Білоцерківській громаді під колесами потяга загинув 53-річний чоловік
    Детальніше...
  • Вчитель права з Білої Церкви розбещував 14-літню сусідку та колекціонував дитяче порно
    Детальніше...
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе