Білоцерківець Максим Шпічка став чемпіоном України зі скелелазіння
- 21.05.2026, 09:00,
- Головне / Спорт
Нещодавно у місті Кропивницький відбувся Чемпіонат України зі скелелазіння серед молоді.
У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени України — 68 учасників із шести регіонів країни: Київської, Донецької, Одеської, Кіровоградської, Харківської та Дніпропетровської областей, а також міста Києва.
Учасники чемпіонату змагались у дисципліні "Швидкість" на 15-метровому скеледромі з підйомним нахилом у 15 градусів.
Білоцерківський спортсмен Максим Шпічка виборов І місце та став чемпіоном України у своїй віковій категорії.
За результатами чемпіонату спортсмен виконав норматив Кандидата у майстри спорту України та увійшов до складу Національної збірної України.
Читайте також: Понад 20 тисяч ветеранів: у Білій Церкві розбудовують систему реабілітації.
Новини партнерів