У Білій Церкві зростуть тарифи на весільні послуги в РАЦСі

У Білій Церкві зростуть тарифи на послуги, які надає Будинок урочистих подій. Відповідний проект рішення обговорили вчора, 17 грудня під час засідання «круглого столу». Наступним кроком, після доопрацювання, документ розглянуть на засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.


Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, рішення про зміну тарифів буде прийняте з метою врегулювання мінімальної вартості тарифів на платні послуги, що надаються Будиноком урочистих подій.

Нагадаємо, що останній раз ці тарифи переглядалися у червні 2018 року, тоді ціни зросли майже у два рази.


Цього разу, тарифи на послуги Будинку урочистих подій збільшаться від 10% до 50%. Зокрема, за надання великих залів урочистих подій для проведення обряду одруження доведеться заплатити 3300 гривень (у вихідні (неділя, понеділок), святкові та не робочі дні послуга оплачується за подвійним тарифом). Організація проведення «Шлюбу за 24 години» обійдеться білоцерківцям у 3900 гривень.


Детальна інформація про нові тарифи на послуги Будинку урочистих подій наведена у таблиці:

Читайте нас у Facebook і Telegram. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе