Українських прикордонників попередили про поширення коронавірусу з Китаю

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров'я попередив Прикордонну службу, керівників обласних і Київського міського лабораторних центрів про ситуацію з коронавірусом у Китаї.
Також МОЗ нагадав про основні заходи профілактики, яких необхідно дотримуватись при відвідуванні країн, де зареєстровано випадки смертельного вірусу.
Зокрема, уникати тісного контакту з людьми, що мають симптоми   гострої респіраторної інфекції; частіше мити рук з милом, особливо після прямого контакту з хворими людьми або їхнім оточенням; уникати тісного контакту з тваринами на фермах або у дикій природі; люди з симптомами гострої респіраторної інфекції повинні дотримуватися правил поведінки при кашлі (не підходити надто близько до співрозмовників, використовувати одноразові серветки при кашлі та чханні, мити частіше руки, максимально скоротити контакти з іншими людьми). 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе