На Білоцерківщині посадовці незаконно вирубали ліс на суму майже 1,6 млн грн

На Білоцерківщині виконувач обов’язків старости одного із сіл об’єднаної територіальної громади без попереднього обстеження захисних лісових насаджень вздовж автодороги, без лісорубного квитка розпорядився зрубати 101 дерево. Зрізані дерева забрали на свої особисті потреби особи, що здійснили незаконну порубку.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, такі дії завдали державі майнову шкоду на загальну суму майже 1,6 мільйони гривень. Крім того, в результаті вирубки дерев виникла небезпека розвитку і поширення шкідників та хвороб лісу, в незначній мірі змінився ландшафт місцевості та створились сприятливі умови для ерозії ґрунту.

Прокуратура затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно виконувача обов’язків старости села об’єднаної територіальної громади Білоцерківського району у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 246, ч. 2 ст. 364 КК України. 

Окрім того, до обвинуваченого пред’явлено позовну заяву в інтересах держави про відшкодування шкоди, завданої внаслідок вчинення злочину, на загальну суму майже 1,6 мільйони гривень, яка судом розглядатиметься разом із обвинувальним актом.

Читайте також: ​Бюджет Білої Церкви 2020: алеї у фаворі, освіта – у занепаді​​​.

Читайте нас у Facebook і Telegram. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube! 
 Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе