Загальнонаціональні канали розблокують до 16 березня

Керівництво медіагруп погодилося на запуск незакодованних супутникових міжнародних версій їх загальнонаціональних телеканалів до 16 березня. Про це повідомляє прес-служби президента Володимира Зеленського.
«Володимир Зеленський зустрівся з керівництвом провідних українських медіагруп. Учасники заходу обговорили проблеми навколо телевізійного мовлення, які виникли після початку кодування чотирма медіагрупами супутникового сигналу їх телеканалів з 29 січня... Глава держави і представники медіагруп домовилися до 16 березня 2020 забезпечити запуск незакодованних супутникових міжнародних версій своїх загальнонаціональних телеканалів і таким чином знову зробити телебачення доступним для українських громадян», - сказано в повідомленні.
Також зазначається, що Рада національної безпеки і оборони має можливість ввести мораторій на кодування супутникового сигналу телеканалів, але це не вирішить усього спектру проблем.
Для комплексного вирішення проблеми Зеленський запропонував провайдеру ефірного цифрового телебачення «Зеонбуд» до 4 березня вжити заходів для зміни модуляції сигналу, а до 1 травня - забезпечити встановлення цифрових передавачів у 47 населених пунктах.
Як повідомлялося раніше, медіа групи закодували супутниковий сигнал своїх каналів і таким чином позбавили українців можливості дивитися вітчизняний контент з допомогою супутникових тарілок.

Читайте нас у Facebook і приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!   

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе