В Україні підтвердили два нових випадки коронавірусу

Міністерство охорони здоров'я заявило про два нові лабораторно підтверджені випадки коронавірусу в Україні.
Згідно з інформацією, коронавірусну інфекцію діагностували у жінки пенсійного віку з Житомирської області та у чоловіки з Чернівецької області, дружина якого перебувала в Італії протягом останніх 14 днів.
У МОЗ зазначили, що обидва пацієнти ізольовані, їм надається симптоматичне лікування, проводиться робота з контактами.
Нагадаємо, перший випадок коронавірусу діагностували у чернівчанина. Його стан здоров’я медики оцінюють як задовільний.
Раніше повідомлялося, що в Україні уряд запровадив загальнонаціональний карантин до 3 квітня. Згідно з ним, у всіх регіонах на три тижні призуинилося навчання у школах, дитсадках і позашкільних закладах. Також Кабмін запропонував обмежити масові заходи за участю 200 і більше осіб. Проведення спортивних змагань можливе лише з дозволу міжнародних організацій і то без глядачів. 
Паралельно до 1 червня уряд заборонив експорт товарів протиепідеміологічного призначення, а це медичні маски, рукавички, захисні костюми.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube
 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе