ДБР вилучило браковані бронежилети, які для армії придбало Міноборони

Державне бюро розслідувань вилучило браковані бронежилети у справі про закупівлю Міністерством оборони. Про це повідомив директор ДБР Роман Труба.
"Всі браковані бронежилети вилучено", - сказав він.
ДБР уже провела слідчий експеримент. Водночас призначила балістичну і хімічну експертизи, а також експертизи для встановлення суми збитків.
Усього мова йде про партію з 11 тис. неякісних бронежелетів.
Раніше ДБР заявило, що Міноборони приховувало інформацію про придбання неякісних бронежилетів "Корсар.
Такод ДБР оприлюднило телефонні розмови працівників Міноборони і представника постачальника захисного спорядження, з яких випливає, що чиновники знали про придбання неякісних бронежилетів і намагалися приховати цей факт.
"З огляду на суспільний резонанс навколо досудового розслідування кримінального провадження за фактом закупівлі посадовцями Міноборони за завищеними цінами речового майна, яке не відповідає технічним вимогам, публікуємо деякі фрагменти розмов цих чиновників. Вони знали про те, що бронежилети прострілюються, але, незважаючи на це, взяли продукцію у виробника", - заявляє ДБР.
За попередніми підрахунками, дії посадовців завдали державі збитків на суму близько 100 млн грн.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе