На ранок 26 травня на Білоцерківщині 55 хворих на коронавірус

Станом на 09:00 26 травня на Білоцерківщині 55 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 46 - в Білій Церкві, 9  – у Білоцерківському районі (с. М. Вільшанка - 1, с. Іванівка - 1, Фурси - 2, м. Узин – 5) (дані за весь період пандемії). За останню добу в Білій Церкві підтвердили 3 нові випадки захворювання.

Загалом, за період пандемії одужали 4 жителя Білоцерківського району (с. Фурси -1, с. М. Вільшанка -1, м. Узин -2) та 5 жителів Білої Церкви. 

В Білоцерківській міській лікарні №3 перебувають 13 хворих на коронавірусну інфекцію. Два пацієнта перебувають у важкому стані і знаходяться на постійній подачі кисню. На амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходяться 17 хворих. 

У Київській області 1458 лабораторно підтверджених випадків COVID-19 (за весь період), з них - 21 протягом останньої доби. На самоізоляції - 1244 особи, на стаціонарному лікуванні перебувають 214 жителів Київщини. Медичне спостереження встановлено за 6555 контактними особами.

Загалом COVID-19 підтвердили у 21584 українців. Серед них загинуло 644, але вже 7575 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 339 нових випадків. 

Читайте також: ​Медики Білоцерківської станції екстреної медичної допомоги знову страйкують​​​.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube 


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе