Посилки з Китаю із невідомим насінням: що в них міститься, і в чому небезпека

У США Міністерство сільського господарства ідентифікувало 14 видів насіння, яке прибуло з Китаю без замовлення.
 
Як зазначає Business Insider, це лише частина зразків, які вдалося зібрати. 

«Ми визначили 14 різних видів насіння, зокрема гірчицю, капусту, ранкове сяйво, деякі трави, як м'ята, шавлія, розмарин, лаванда, а також інші насіння – гібіскус і троянди", – зазначає Осама Ель-Лісі, заступник адміністратора Служби інспекції здоров'я тварин і рослин Міністерства сільського господарства США.

Жителі близько 30-ти штатів США отримали неочікувані посилки з Китаю з насінням невідомих рослин, які вони не замовляли. 

Міністерство сільського господарства США закликало громадян не висаджувати ці насіння та не відкривати упакування. Як зазначили у відомстві, висадження таких рослин може спричинити екологічну катастрофу, так як насіння може виявитися інвазивним видом та знищити сільське господарство штату.  

Науковці не відкидають варіанту, що насіння може містити у собі патогени або комах, які можуть завдати шкоди іншим насадженням. 
Подібні посилки отримати також у Канаді, Новій Зеландії  та Європі. На етикетках посилок зазначалось, що це прикраси або іграшки. 

Представник китайського Міністерства закордонних справ повідомив, що наліпки з адресами з Китаю були підроблені і попросив передати їх для розслідування.

Наразі у США найбільш ймовірною версією таких відправлень вважають шахрайство – коли продавець надсилає посилки людям, які їх не замовляли, і штучно збільшує рейтинг товару.  

Читайте також: У Білій Церкві відбудеться фестиваль повітряних куль: ТОП ідей для фото на фоні кольорових гігантів.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе