Верховна Рада поверне сім'ям новонароджених "пакунок малюка"

  • Верховна Рада поверне сім'ям новонароджених "пакунок малюка"
Верховна Рада підтримала рішення про повернення сім’ям новонароджених одноразової допомоги «пакунок малюка».

За відповідний законопроєкт №3006а проголосували 316 депутатів. 

Тепер документ готують до другого читання. 

Нагадаємо, що нещодавно так звані «бебі-бокси», які були запроваджені у 2018 році, замінили грошовими виплатами. Сталося це через проблеми із тендерними закупівлями. 

Раніше ж кожна родина при народженні дитини мала можливість отримати від держави спеціальний дитячий набір «бебі-бокс». Проте у липні його скасували і запровадили цільову грошову компенсацію у сумі 5000 гривень.

Зараз для отримання грошової компенсації батьки дитини повинні звернутися за компенсацією протягом 12 місяців з дати народження дитини до «ПриватБанку» й відкрити там поточний рахунок. Отримані гроші потрібно витратити протягом року виключно для придбання дитині одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок, засобів гігієни для породіль. 

Читайте також: «Біофарма» закінчила клінічні дослідження препарату «Біовен». Він збільшує шанси на одужання від COVID-19.


 


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе