За вихідні в Білій Церкві померли семеро пацієнтів з COVID-19

  • Коронавірус в Білій Церкві
Станом на ранок 5 жовтня COVID-19 підтвердили ще у 26 жителів Білої Церкви і 6-х жителів району (м. Узин, с. с. Шкарівка, Фурси – по 1).

В Білоцерківській міській лікарні №3 знаходяться 128 хворих, з них 92 білоцерківця. У 84-х містян діагноз підтверджено лабораторно. 

За добу у відділення інфекційної лікарні поступило 8 хворих, з них 6 – білоцерківців. На кисневій підтримці перебувають 57 пацієнтів. 

На амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходяться 261 хворий. Під наглядом сімейних лікарів – 992 контактні особи.

За минулі вихідні в міській лікарні №3 від коронавірусної інфекції померли 8 пацієнтів: 

  • 03.10 - померло 4 особи
  • 04.10 - померли 75-річна жінка з Білої Церкви, та 82-річна жінка з іншого міста
  • 05.10 - 45-річна жителька Білої Церкви. 

За даними Київського обласного центру громадського здоров'я, загалом у Білій Церкві за весь час пандемії, на коронавірус захворіли 668 людей, в Білоцерківському районі – 178.  

Серед загальної кількості захворілих COVID-19 виявлено у 74-х медичних працівників Білої Церкви. За вихідні коронавірус підтвердили у вісьмох медпрацівників. 

Голова Київської облдержадміністрації Василь Володін повідомив, що у медичних закладах Київщини поки вистачає лікарів, але ситуація з коронавірусом ускладнюється: 


«Поки в лікарнях вистачає як ліжок, так і лікарів. Але обстановка ускладнюєься щодня. Зрозуміло, що люди втомилися від карантинних обмежень, та загроза від коронавірусу залишається. Тому від сумлінності кожної людини залежить ситуація з поширенням епідемії в області», - підкреслив голова КОДА.

Раніше повідомлялося, що 1 жовтня, в Україні оновили поділ на карантинні зони в залежності від епідеміологічної ситуації в регіонах. Біла Церква і Білоцерківський район знову потрапили у «жовту» зону. Відповідне рішення ухвалила Державна і регіональна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Читайте також: Біла Церква може залишитися без опалення - НАК "Нафтогаз України".Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе