У Білій Церкві визначили переможців Громадського бюджету

  • Громадський бюджет Білої Церкви
У Білій Церкві обрали переможців Громадського бюджету. Цього року до голосування було допущено 17 проєктів з 40-ка поданих.  

За підсумками голосування, серед великих проєктів найбільше голосів отримали: 

1. Реконструкція площі біля школи мистецтв №1 - 835 голосів - автори проєкту пропонують створити сучасну площу в центральній частині міста, облаштувати алеї та велодоріжки, які з’єднають набережну, площу та парк ім. Шевченка. Під’їзну частину до школи мистецтв пропонують облаштувати гранітною бруківкою. 


Вартість проєкту - 2 830 500 грн.

2. Середньовічний парк «Гюргівська фортеця» - 740 голосів - ініціатори проєкту планують побудувати на острові «Дитинства» парковий комплекс на базі стилізованої середньовічної фортеці за архітектурою Київської Русі. Тут на безоплатній основі будуть проводитись концерти, міжнародні та всеукраїнські змагання з середньовічного бою, історичні фестивалі тощо. Вартість проєкту  - 2 282 000 грн.

3. Сквер з скульптурною композицією Євгену Потоцькому та фонтаном - 734 голоси - місце реалізації проєкту - нині неблаштована територія по вул. Олеся Гончара, 2. Вартість проєкту - 2 813 940 грн.

Серед малих проєктів, найбільше голосів отримали: 

1. Скульптура Повітряна куля


2. Реконструкція фонтану у парку ім. Т. Г. Шевченка


3. Річка для всіх


4. «Виготовлення міні-скульптурок – символів історичних подій Білої Церкви»

5. Фотозона «Я люблю Білу Церкву»


6. «Алея Олімпiйської слави»


Цього року, залишився залишок загального бюджету на великі проєкти, який склав 664 666 грн, проте даної суми не вистачить на реалізацію ще одного великого проєкту. Тому, виконавчий комітет Білоцерківської міськради розляне питання щодо реалізації і фінансування ще одного великого проєкту - «Сучасні громадські вбиральні». 

Реалізують дані проєкти у 2021 році. 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві 11-річну дівчинку збила маршрутка
  • Збирав на слуховий апарат: у Білій Церкві 98-річний ветеран став жертвою шахраїв
  • Білоцерківські патрульні повернули додому бабусю, яка загубилась
Новини партнерів
Важливе