За добу на Білоцерківщині 130 нових хворих на коронавірус, 3 людини померли

  • 3 людини померли
Станом на ранок 27 листопада COVID-19 підтвердили ще у 70-х жителів Білої Церкви (з них двоє дітей) і 60-ох жителів району (в тому числі 1 дитина) -  (м. Узин – 20, с. Блощинці – 2, с. Глибочка – 2, с. Мала Вільшанка – 2, с. Озерна – 8, с. Острійки – 3, с. Трушки – 3, с. Черкас – 2, с. Шкарівка – 8, с.с. Дрозди, Коженики, Макіївка, Межове, Одноріг, Пилипча, Фастівка, Фурси, Чепиліївка – по 1). 

В Білоцерківських міських лікарнях №1 та №3, Білоцерківській районній лікарні знаходяться 290 хворих, з них 198 білоцерківців.  За добу до відділень лікарень поступило 28 хворих. Одужала – 21 людина. 

На кисневій підтримці перебувають 150 пацієнтів. 

На амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходяться 710 хворих. Під наглядом сімейних лікарів – 777 контактних осіб.

На жаль, сьогодні у місті померли троє хворих із COVID-19.

Серед загальної кількості захворілих COVID-19 виявлено у 257-х медичних працівників Білої Церкви та 49-х медичних працівників Білоцерківського району. За добу коронавірус підтвердили у 9-х медичних працівників.  

За даними Київського обласного центру громадського здоров'я, загалом у Білій Церкві за весь час пандемії, на коронавірус захворіли 2872 людини, в Білоцерківському районі – 954.  


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе