Коронавірус в Білій Церкві та районі: +137 нових хворих за добу

Станом на ранок 16 грудня COVID-19 підтвердили у 103-х жителів Білої Церкви (в тому числі 2-х дітей) та 34-х (м. Узин – 20, с. Озерна – 2, с. Потіївка – 2, с. Томилівка – 4, с.с. Дрозди, Людвинівка, Мазепинці, Фурси, Чупира, Шкарівка – по 1).

В Білоцерківських міських лікарнях №1 та №3, Білоцерківській районній лікарні знаходяться 227 хворих, з них 138 білоцерківців.  За добу до відділень лікарень поступило 15 хворих. Одужали 28 пацієнтів.

На кисневій підтримці перебувають 135 людини. До апарату ШВЛ підключені двоє хворих. 

На амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходяться 570 хворих. Під наглядом сімейних лікарів – 615 контактні особи.

На жаль, за добу у місті помер один житель Білої Церкви, який хворів на COVID-19.

Серед загальної кількості захворілих COVID-19 виявлено у 385-х медичних працівників Білої Церкви та 82-х медичних працівників Білоцерківського району. 

За даними Київського обласного центру громадського здоров'я, загалом у Білій Церкві за весь час пандемії, на коронавірус захворіли 4103 людини, в Білоцерківському районі – 1378.

Читайте також: Білоцерківський поліцейський продовжує боротися з раком: Потрібна допомога.Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві 11-річну дівчинку збила маршрутка
  • Збирав на слуховий апарат: у Білій Церкві 98-річний ветеран став жертвою шахраїв
  • Білоцерківські патрульні повернули додому бабусю, яка загубилась
Новини партнерів
Важливе