Білоцерківський борець Олександр Грушин став володарем Кубку України з греко-римської боротьби

Кращі з кращих змагалися за Кубок України з греко-римської боротьби у Черкасах. Понад півсотні спортсменів з усіх куточків держави змагалися за перепустку на ліцензійні змагання до Олімпійських Ігор-2021.

За підсумками змагань, визначились володарі Кубку України у кожній ваговій категорії. Білоцерківський спортсмен Олександр Грушин (в.к. 63кг), вихованець Заслуженого тренера України Віктора Лозового, став володарем Кубку та завоював право брати участь в Чемпіонаті Європи.

Ліцензійний турнір відбудеться у Будапешті.

Переможці Чемпіонату Європи зможуть представити країну на Олімпіаді.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!