У Білій Церкві почали робити щеплення Pfizer, хто отримав вакцину першими

  • хто отримав вакцину першими
  • хто отримав вакцину першими
  • хто отримав вакцину першими
  • хто отримав вакцину першими
  • хто отримав вакцину першими
За добу у Білій Церкві зробили 96 щеплень. Всі дози медики зробили вакциною Pfizer, а отримали їх мешканці та працівники психоневрологічного інтернату. 

Про це повідомляє пресслужба Київської ОДА. 

Як зазначили у Київській облдержадміністрації, за добу мобільні бригади використали фактично п'яту частину виділених на регіон вакцин. З 1170 доз залишилось лише 954.

Посадовці підкреслюють, що вакцина американської компанії призначена для працівників та мешканців будинків для людей похилого віку.

Щеплення проводять мобільні бригади, які приїжджають до спеціалізованих закладів. За 18 квітня у Бородянському психоневрологічному інтернаті щепили 78 працівників та 42 мешканці. У Білоцерківському психоневрологічному інтернаті вакцини отримали 84 працівники та 12 мешканців. 

Разом із вакциною Pfizer медики також роблять уколи маломобільним групам населення вакциною CoronaVac. Її також застосовують для опікунів та працівників освіти, яких залучають до проведення ЗНО.Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Новини партнерів
Важливе