Костел Іоана Хрестителя у Білій Церкві внесли до національної програми «Велика реставрація»

  • Костел Іоана Хрестителя у Білій Церкві внесли до національної програми «Велика реставрація»
Костел Іоанна Хрестителя у Білій Церкві може увійти до національної програми фінансування "Велика реставрація".

У планах чиновників відновити 150 об'єктів культури та національної спадщини. На дану програму у держбюджеті закладено майже чотири млрд грн. У програму "Велика реставрація" може увійти костел Іоанна Хрестителя - пам'ятку архітектури внесли у список учасників програми. 
 
Костел святого Івана Хрестителя був збудований у 1812-1816 роках на кошти польського шляхтича Францишка-Ксаверія Браницького, який володів містом із 1770-х років. Костел виконаний у стилі класицизму та має дуже виразні колони (коринфський архітектурний ордер), котрими раніше прикрашали храми Стародавньої Греції. Автор роботи – італійський архітектор Доменіко Ботані, але це є лише припущенням. 
 
Будівля потребує значних капітальних вкладень на ремонт покрівлі та фасаду. Однак місцева влада на ремонт пам’ятки коштів у бюджеті не закладає. 

Деталіу нашому сюжеті: 


Читайте також: Триває руконструкція мосту на трасі Біла Церква - Канів - Кагарлик. (Відео)Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Мешканки Київщини організували канал торгівлі людьми: відправляли дівчат у будинки розпусти
  • Хотіли поквитатися та викрали мотоцикл: Слідчі повідомили про підозру молодикам з Трушків
  • На річці Рось врятували рибалку, який провалився під кригу (ФОТО)
Новини партнерів
Важливе