Тарифи «Укрпошти» на доставку періодики можуть зрости на 15%

Міністерство інфраструктури ініціює підвищення тарифів акціонерного товариства «Укрпошта» на доставку періодичних видань у середньому на 15% з 1 січня 2020 року Про це йдеться у проекті наказу Мінінфраструктури.
Згідно з документом, доставка на всій території України, крім Донецької та Луганської областей, регіональної та загальнодержавної газети формату А3 в 4 шпальти подорожчає на 15,4% до 76 копійок, обласної - на 17,8% до 63 копійок, міської та районної - на 17,4% до 57 копійок.
Передплатна вартість видання, яку сплачує споживач, складається з сукупності видавничої вартості та вартості послуг з розповсюдження періодичного друкованого видання за передплатою, яка становить 15-20% від загальної вартості видання.
Нинішні тарифи розраховані на основі прогнозних витрат на 2018 рік, а також розміру мінімальної заробітної плати 4 173 гривні (з 1 січня 2019).
При цьому розмір мінімальної заробітної плати в 2020 році прогнозується на рівні 4 425 гривень, що на 6% більше, ніж у 2019 році.
Згідно з пояснювальною запискою, найбільшу питому вагу в структурі витрат «Укрпошта» (близько 70%) займають витрати на оплату праці.
Нагадаємо, раніше Національна спілка журналістів України заявила про приховування «Укрпоштою» катастрофічного рівня падіння передплатних тиражів газет.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе