Україна буде змушена запровадити обмеження для невакцинованих громадян — Радуцький

  • Україна буде змушена запровадити обмеження для невакцинованих громадян — Радуцький
В Україні з часом будуть змушені запровадити обмеження для невакцинованих громадян, заявив глава комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

Нардеп нагадав, що МОЗ вже анонсувало умови роботи шкіл під час погіршення ситуації з захворюваністю на коронавірус, коли будуть працювати ті навчальні заклади, де вакциновано не менш ніж 80% педагогів. 

«На мою думку, аналогічні обмеження логічно ввести для транспортників, підприємств громадського харчування і комерційних або комунальних структур, співробітники яких безпосередньо контактують з населенням», — додав він. 

Радуцький підкреслив, що в Україні немає обов’язкової вакцинації від коронавірусу. Але нагадав, що вакцин достатньо і зробити щеплення зараз може кожен охочий.

«Тепер кожен вирішує сам — дозвілля і повноцінна робота або вимушені обмеження на час чергової хвилі коронавірусу», — резюмував нардеп. 

 
Читайте також: Від 10 до 12 гривень. Білоцерківські перевізники хочуть підняти ціни у міських маршрутках.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Новини партнерів
Важливе